Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
duyurular

BİGG 2021 Yılı Birinci Çağrısı

Ekosistemin ihtiyaçları ve gelişmeler takip edilerek BiGG başvuru koşullarında önemli değişiklikler yapılmıştır. 2021 yılında gerçekleştirilen Uygulama Esasları değişikliği ile Programın adı 1512-Girişimcilik Destekleme Programı (BiGG) olarak değiştirilmiş ve Girişimci tanımında önemli değişiklikler yapılmıştır. 2021 yılı birinci çağrı döneminden itibaren daha geniş bir girişimci kitlesine ulaşmak amacıyla açık ve örgün öğrenim veren üniversitelerin ön lisans ve lisans öğrencilerinin BiGG’e başvuru yapabilmesi, teknoloji tabanlı iş fikirlerini hayata geçirebilmesi mümkün olacaktır. Ayrıca sektör tecrübesinin girişimcilikte getirdiği başarı dikkate alınarak mezuniyet tarihinden itibaren en fazla 10 yıl içerisinde başvurabilme kısıtı kaldırılmıştır. Başvuru koşullarında gidilen iyileştirme ile teknoloji tabanlı yeni pek çok fikir, ekonomiye katkı sağlayan uygulamalara dönecektir.  

İş fikri başvuruları 5 Nisan 2021 ve 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında 63 Uygulayıcı Kuruluş tarafından alınacaktır. 

BiGG Uygulayıcı Kuruluşları kendi web sayfalarında ilan edecekleri duyuru ile altı tematik alanda iş fikri başvurularını kabul edecekler. 1. aşama başvuruları çağrı dokümanında belirtilen Uygulayıcı Kuruluşlar tarafından alınacaktır. Bu sene tematik alt alanlarında yapılan güncelleme ile başvuru yapılabilecek konular çeşitlendirilmiştir. Çağrı dokümanına ulaşmak için tıklayınız.

Author

kuvars_admin

Comments (3)

 1. Pablo Villalpando
  24 Mayıs 2019 Cevapla

  SEO is always changing so leaving the strategy and tactics to Onum has more than paid for itself. We estimate ROI is over 10 to 1 – I can’t say enough about this team.

  • Pablo Villalpando
   15 Temmuz 2019 Cevapla

   Onum has been extremely consistent and reliable through our entire engagement. Our results speak for themselves.

 2. Pablo Villalpando
  12 Ağustos 2019 Cevapla

  It also gives you insights on your market’s behavior such as location, times of activity, frequency of searches, technologies used, product preferences, etc.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir